LITERATŪRINĖ POPIETĖ. SVEČIUOSE K. GUDONYTĖ IR V. RAŠIMAS

Autorius Darbuotoja Agnė on rugsėjo 20, 2015 1 Šeimynos naujienos/fotografijos 2 Šeimynos naujienos/fotografijos 3 Šeimynos naujienos/fotografijos 4 Šeimynos naujienos/fotografijos 5 Šeimynos naujienos/fotografijos 6 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų

Jau ne pirmą kartą vaikų globos namuose lankosi mums mieli svečiai, rašytoja Kristina ir dainų autorius bei atlikėjas  Vytautas. Rašytoja vaikams skaitė savo naujos knygos „Jie grįžta per pilnatį“ ištraukas ir pasakojo, kaip buvo rašoma ši knyga. Visus sudomino rašytojos išmonė ir intrigavo užuominos apie tikrus įvykius ir tikras  istorines vietas esančias Vilniuje. Kad pasakojimas neprailgtų Vytautas išradingai ir linksmai replikavo, tuo žadindamas dar didesnį smalsumą. O, kad „neimtų miegas“, kaip sakė dainų aktorius, žaidėme žaidimą pakartok paskutinį dainos posmo žodį, ar eilutę. Labiausia patiko gyvenimo pamoka, kaip sakė svečias Vytautas „svarbiausia nepraleisti šanso ir juo pasinaudoti“. Vaikai nesnaud4, tad Greta žaidime  atspėjo dainos autorių ( V.Palčinskaitę) ir laimėjo knygą. Eugenijus, kurio pamąstymai prajuokino visus susirinkusius ir  laimėjo – jam  knygą įteikė Vytautas. Susitikimui einat į pabaigą Greta ir Eugenijus paprašė svečių pasirašyti knygas.  Vaikai  svečiams ir neliko skolingi, atsiminimui, kaip padėką, padovanojo rudeninius obuoliukus su rugsėjo varpeliu ir paprašė mūsų nepamiršti. Dar keletą minučių pasišnekučiavę visi su gera nuotaika išsiskirstė. Džiugu, kad galėjome susitikti ir popietės valandėlę praleisti su tikrais savo amato žinovais.

Jeri sudomino trumpą įrašą žiūrėkite puslapio You Tube adresu:  https://youtu.be/4aie7qKefik

Už puikiai praleistą laiką dėkojame gerbiamai rašytojai Kristinai Gudonytei ir „Keistuolių“ teatro aktoriui dainų autoriui ir atlikėjui Vytautui Rašimui, bei  rašytojų klubo renginių organizatorei Deimantei Kukulienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

į viršų